• lokale do wynajęcia

♦ Lokal na parterze z odrębnym wejściem (podcień oszklony i dwoje drzwi szklanych) składa się z dużej Sali 63 m2, drugiej dużej Sali 71 m2 z tarasem widokowym 11 m2 oraz pokojem biurowym 15 m2. W skład lokalu wchodzi korytarz i sanitariaty, pokój socjalny 11.5 m2, oraz 2 łazienki o wysokim standardzie.

Lokal jest w stanie surowym. Inwestycje (materiały i robocizna) w podwieszane sufity, instalacje elektryczną i wszystkie środki trwałe można „odmieszkać”. W czasie wykończenia i adaptacji pomieszczeń na potrzeby wynajmującego, czynsz przez 3 miesiące wynosi tylko 10%. Po potwierdzeniu kwoty inwestycyjnej czynsz jest obniżany o 50% aż do spłacenia całej kwoty potwierdzonej inwestycji.


♦ 1. piętro: znajduje się tu Kancelarja Radców Prawnych Smoliński i Kołodziejczyk oraz biuro rachunkowe RAPO.

Do wynajęcia 2 lokale: Lokal Nr. 47 m2 i Lokal Nr. 5 składający się z dwóch pomieszczeń 6.8 m2 i 16.5m2, łącznie 23.3 m2. Lokal Nr. 5 nadaje się wraz ze swoim tarasem widokowym 11.1 m2 na salę konferencyjną lub szkoleniową a połączenie lokali 4 i 5 daje możliwość wykorzystania na (70.3 m2) biuro z salą konferencyjno – szkoleniową. Dwie łazienki o wysokim standardzie.

Pomieszczenie 105 z przyległym korytarzem (33 m2) jest do wynajęcia od 1.11.2013.

Lokal jest w stanie wykończonym, z podwieszonymi sufitami i instalacją elektryczną wykonaną. Inwestycje (materiały i robocizna) w podłogi i wszystkie środki trwałe można „odmieszkać”. W czasie wykończenia i adaptacji pomieszczeń na potrzeby wynajmującego, czynsz przez 3 miesiące wynosi tylko 10%. Po potwierdzeniu kwoty inwestycyjnej czynsz jest obniżany o 50% aż do spłacenia całej kwoty potwierdzonej inwestycji.


♦ 2.piętro: znajdują się tu biura Junosza Nieruchomości oraz Media Art (Isanok, TV Sanok).

Do wynajęcia pokój biurowy LOKAL Nr. 9, 28 m2 z wejściem na przeciw tarasu panoramicznego z widokiem na Góry Słonne, park ogródka Jordanowskiego, stary Sanok i nowo zrealizowany parking z zielonym dachem spacerowym. Są dwie łazienki o wysokim standardzie.

Lokal jest w stanie wykończonym, z instalacją elektryczną wykonaną. Inwestycje (materiały i robocizna) w podłogi i wszystkie środki trwałe można „odmieszkać”. W czasie wykończenia i adaptacji pomieszczeń na potrzeby wynajmującego, czynsz przez 3 miesiące wynosi tylko 10%. Po potwierdzeniu kwoty inwestycyjnej czynsz jest obniżany o 50% aż do spłacenia całej kwoty potwierdzonej inwestycji.